O nas

Nie jesteśmy fundacją ani stowarzyszeniem.

Jesteśmy grupą rodziców, opiekunów, osób z niepełnosprawnością i ich przyjaciół z różnych zakątków Polski. Wspólnie zorganizowaliśmy centrum „Chcemy całego życia!” na IX Kongresie Kobiet w 2017 roku i postanowiliśmy razem wprowadzić to hasło w czyn. Mamy dość społecznego wykluczenia, stygmatyzacji, lęku o przyszłość, nieżyciowych przepisów, samotności rodziców pozbawionych podstawowych informacji po diagnozie, pseudoterapii i wielu innych patologii, z którymi tysiące Polaków codziennie mierzy się w pojedynkę.

Proponujemy konkretne rozwiązania w oparciu o własne doświadczenia, dajemy osobom z obszaru niepełnosprawności realne wsparcie, patrzymy na nasze sprawy przez pryzmat praw człowieka, a równocześnie liczymy koszty – nie tylko materialne – braku włączenia osób z niepełnosprawnościami oraz ich bliskich w codzienne życie społeczne. Nieustannie podkreślamy, że to również obywatele, podatnicy, wyborcy.

Nie mamy wodzów ani liderek. Pracujemy wspólnie, ile starczy sił. Jesteśmy otwarci na każdą pomoc i każdą nową perspektywę. Też chcesz całego życia? Przyłącz się!